KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087308
nr 1608 7308
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Fiskebod, Verso a verso. Signerad, daterad 19 Juli 1884. Akvarell, bildmått: 11x18 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:07:20
25/3 15:34:41
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm